Соціальний інвойс для продажу товарів - спеціальна сторінка для продажу товарів. Рішення для тих у кого немає сайту. На сторінці покупець може обрати необхідну кількість товарів, вказати адресу для доставки та оплатити товар. 

Сторінку інвойсу можна формувати самостійно обираючи потрібне зображення, опис, додаткові поля  і назву посилання.

 

 

Приклад інвойсу для продажу товарів

 

 

Як створити сторінку?

Перед тим як створити сторінку, необхідно пройти реєстрацію (створити магазин).

Далі можна перейти до тестування і перед запуском своєї сторінки обов'язково потрібно пройти процес активації магазину. Інакше всі платежі, які будуть відбуватися через створену сторінку в тестовому режимі будуть повернуті назад платникам.

Для створення сторінки необхідно перейти в розділ "Платіжні інструменти" - "Соціальний інвойс" і обрати тип "Для продажу товарів"

 

 

Для створення сторінки знадобиться пройти вказані кроки: заповнити інформацію (опис, зображення); вказати деталі для розрахунків (сума, валюта); вказати куди необхідно зараховувати платежі. Посилання на створену сторінку можна розмістити в соціальних мережах, відправити в месенджери або розмістити у вигляді QR коду на рекламних носіях.

 

 Після створення соц.інвойса можна поділиться ним в соціальних мережах, скопіювати і надіслати посилання або завантажити QR платіжного коду.

Редагувати соц інвойс можливо по крокам або у налаштуваннях за окремими необхідними блоками.

 

Як додати блок доставки на сторінку?

Ви можете запитати у клієнта адресу доставки товару. Блок доставки буде відображений до блоку оплати. 

 

Після того як дані по доставці буде заповнено і обрано кількість товару, клієнт перейде до блоку оплати.

 

 

 

Щоб додати блок Доставка до інвойсу, необхідно на 2 кроці "Товари" при створенні інвойсу, увімкнути параметр в налаштуваннях соц. інвойсу, та обраті необхідні служби доставки.

 

Після успішного платежу дані про доставку продавець отримає у повідомленні про оплату та може переглянути меню Транзакції Invoice, або у   Статистиці інвойсу.

 

 

Також дані про доставку можуть приходити у месенджер, якщо підключено WayForPay_Bot

 

 

Можна створити соціальні інвойси під різні цілі:

 

До кабінету