1. Основні положення

1.1. Акція «Комісія 1,6%» (далі «Акція») діє з 10.12.2021 р. по 10.01.2022 р.  для нових зареєстрованих та активованих для прийому платежів магазинів у сервісі WayForPay у зазначений період. В акції беруть участь лише магазини з підключенням відшкодування на розрахунковий рахунок, відкритий у будь-якому українському банку, які раніше не були клієнтами сервісу.

1.2. Акція проводиться компанією ТОВ ФК "ВЕЙ ФОР ПЕЙ" ЄДРПОУ 39626179, місцезнаходження - 69037, Запоріжжя, вул. Незалежної України, д. 39-А, оф. 27 (далі Компанія).

1.3. Акція проводиться тільки серед нових користувачів, що реєструвалися та активувалися в період дії акції у сервісі WayForPay та здійснюють прийом платежів за допомогою сервісу WayForPay у Особистому кабінеті для продавців. В акції беруть участь лише магазини, які отримують відшкодування на розрахунковий рахунок, відкритий у будь-якому українському банку.

Акція не поширюється на інструменти у Персональному кабінеті для користувачів.

1.4. Період дії акційного тарифу до 31.01.2022, з 01.02.2022 року до магазину буде застосовано стандартну комісію сервісу.

1.5. В Акції можуть брати участь лише Фізичні особи-підприємці чи юридичні особи, зареєстровані відповідно до законодавства України.

1.6. Підключаючись до Акції, учасник підтверджує свою згоду із Правилами та умовами Акції.

 

2. Умови Акції

2.1. В Акції беруть участь фіз. особи підприємці та юр. особи, які WayForPay у період дії акції зареєстрували та активували магазин для прийому платежів у сервісі.

2.2. Для участі в Акції необхідно пройти реєстрацію та активацію магазину під час дії Акції.

2.3. Акційна комісія 1,6% поширюється на такі платіжні методи: картки Visa/MasterCard, Приват24, Google Pay, Apple Pay, термінали, Masterpass, Visa Checkout, BotPay.

2.4. Акційна комісія 1,6% не поширюється на такі платіжні методи: Покупка частинами monobank, Оплата частинами ПриватБанк, Плати частинами А-Банк, Плати частинами Ощадбанк, Оплата частинами GlobusPlus, Миттєва розстрочка ПриватБанк, Розстрочка А-Банк.

2.5. Під акційним тарифом 1,6% мається на увазі, що для нових зареєстрованих магазинів, які зареєструвалися та провели процес активації у період з 10.12.2021 року до 10.01.2022 р. включно, діятиме комісія 1,6% до 31.01.2022 гр. за успішно проведені платежі за платіжними методами, зазначеними у п. 2.3.

2.6. Акційна комісія поширюється лише на нові створені та активовані магазини у сервісі в період дії Акції, із встановленим відшкодуванням на розрахунковий рахунок.

2.7. Акція діє лише для юридичних осіб, фізичних осіб підприємців, які раніше не укладали договір із ТОВ ФК “ВЕЙ ФОР ПЕЙ”.

2.8. Стандартна комісія після закінчення акційного періоду становитиме 2,5% з отримувача коштів при кожному успішному платежі.

 

3. Заключні положення

3.1. Компанія залишає за собою право в будь-який час змінювати умови або скасувати Акцію, повідомлення про що буде опубліковано на сайті компанії не менше ніж за 3 календарні дні до набуття чинності змін.

3.2. Компанія встановлює комісію лише відповідно до умов Акції.

3.3. Будь-які спірні ситуації будуть розглядатися відповідно до встановленого порядку розгляду клієнтських скарг згідно з внутрішніми регламентами WayForPay