Налаштовуйте зарахування виплати з Вашого магазину на кілька реквізитів, у необхідній пропорції. Для відшкодування можна додати до чотирьох реквізитів  (розрахункових рахунків). При цьому можна задати, яка частина виплати (%) повинна бути зарахована на той чи інший доданий реквізит.

Виплата відшкодування на кілька реквізитів буде надходити з такою ж періодичністю, яка встановлена в магазині.

Як налаштувати відшкодування для виплати на декілька реквізитів?

В розділі “Налаштування магазину” зайдіть у меню магазину та перейдіть до блоку “Відшкодування”.

 

 

Додайте до “Основних реквізитів” до 4-х реквізитів для виплат (це може бути розрахунковий рахунок будь-якого українського банку).  

 

 

Розрахунковий рахунок можна додати в новому стандарті IBAN і в старому форматі. Дізнатися більше про IBAN можна за посиланням

 

Додати реквізити можна клацнувши на “Додати метод відшкодування”.

Для того, щоб задати пропорцію, за якою повинна розподілятися сума виплати на кожні з реквізитів, у блоці “Основні реквізити” клацніть на іконку “олівця”.

Якщо більше немає необхідності у виплаті на вказані реквізити в "Основних реквізитах", видалити їх можна за допомогою іконки "кошик". Після видалення обов’язково необхідно задати пропорцію між реквізитами, що залишилися.  

У вікні, що спливає, вкажіть розмір % біля кожного реквізиту та клацніть “Зберегти”.

 

 

При кожній виплаті буде відбуватися відшкодування на додані реквізити згідно із зазначеною пропорцією (%).
 

Наприклад: 

До виплати 1000 грн. В “Основні реквізити” додано 2 реквізити з пропорцією: 60% на один рахунок та 40% на інший розрахунковий рахунок. На перші реквізити буде зараховано 600 грн., на другий рахунок - 400 грн.

 

Додавання, зміна реквізитів і відсотковий розподіл доступні тільки власнику магазину.

 

До кабінету