Платіжний метод "Покупка частинами від monobank"

 

Розстрочка для власників карт monobank, котра дозволяє розбити покупку на зручну кількість платежів. Миттєве кредитування клієнтів. 

 

Як підключити?

Платіжний метод “Покупка частинами від monobank” не доступний магазинам, котрі частково або повністю перекладають комісію на покупця.

Новим клієнтам та клієнтам WayForPay, які вже існують, для підключення оплати в розстрочку до себе на сайт, немає необхідності в додаткових налаштуваннях, заявках та інтеграціях. Достатньо активувати метод оплати “Покупка частинами від monobank”. Платіжний метод буде доступний на платіжній сторінці або віджеті. 

 

Мінімальна сума, при якій платіжний метод буде доступний на сторінці/віджеті - 1 грн. У налаштуваннях можна збільшити мінімальну суму платежу за цим методом.

Для активації методу необхідно перейти в меню магазину, в блок "Платіжні методи", активувати метод “Покупка частинами від monobank” та обрати кількість платежів, яка буде доступною платнику. 

 

Магазин обирає, які варіанти покупки частинами будуть доступні на його сайті: від 3 до 12 платежів. В залежності від обраного варіанту розстрочки з продавця буде стягуватися комісія банку за користування розстрочкою. 

 

 

Кількість платежів і комісія:

В залежності від обраного варіанту розстрочки з продавця буде стягуватися комісія банку за користування розстрочкою. Магазин отримає усю суму вартості товару після першого платежу клієнта, за вирахуванням комісії. 

Варіанти кількості платежів і комісія:

  • 3 платежі - 3,20%

  • 4 платежі - 4,40%

  • 5 платежів - 6,2%

  • 6 платежів - 7,5%

  • 7 платежів - 8,6%

  • 8 платежів - 9,8%

  • 9 платежів - 11,1%

  • 10 платежів -12,3%

  • 11 платежів - 13,5%

  • 12 платежів - 14,6%

За даним методом діють зазначені вище комісії, в залежності від кількості платежів. Стандартна комісія магазину в сервісі додатково не стягується при проведенні оплати клієнтом.

 

Умови для покупця

Мінімальна сума покупки - 1 грн. Оплата в розстрочку доступна усім власникам карт monobank. Покупець не платить жодних комісій за користування розстрочкою.

! Інформація про істотні характеристики продукту та попередження розміщені на сайті продукту chast.monobank.ua.

 

При використанні холдування

Якщо магазин використовує функцію холдування (блокування) платежу, то при оплаті у розстрочку максимальний термін "холду" коштів - 10 днів. Якщо протягом 10 днів платіж не підтверджується магазином, то "холд" буде автоматично підтверджено і договір за розстроченням оформлений.

Повернення

При поверненні товару, скасування розстрочки магазином доступне 14 днів. 

 

 

До кабінету

Порівняти розстрочки

 

Інші методи оплати в розстрочку