Додаток W-tickets (Beta версія), від платіжного сервісу WayForPay дозволяє сканувати квитки і контролювати вхід на концерт, семінар та будь-яку подію, яку було створено за допомогою Social.Invoice Tickets.

 

 Завантажити на App Store      Завантажити на Google Play

 

 

Можливості

- Контроль проданих квитків при вході на захід;

- Контроль проходу або виходу відвідувача з події;

- Можливість дати доступ до сканування квитків декільком контролерам;

- Контроль кількості відвідувачів, які вже пройшли на подію.

 

Застосунок доступній для Android та  IOS  пристроїв.

Хто може користуватись?

Доступно всім організаторам подій, які створили сторінку для продажу квитків за допомогою Social.Invoice Tickets.

 

Як працює?

1. Якщо ще немає подій, то створіть сторінку своєї події з Social.Invoice Tickets;

2. Додайте необхідну кількість контролерів в налаштуваннях сторінки;

3. Доданим контролерам в застосунку W-tickets буде відображений доступ до сканування квитків на подію;

4. Контролер для контролю квитків, зчитує додатком QR-код на квитку відвідувача і відмічає прохід на захід.

4.1.  Для сканування необхідно перейти в меню "Сканування". У нього можна потрапити з головної сторінки натиснувши на значок  

або перейшовши за подією натиснути на кнопку "Сканувати квиток"

 

 

Також можна скористатися пошуком квитка за номером клікнувши на кнопку "Шукати квиток за номером"

 

! Звертаємо увагу, що сканування через меню   здійснює сканування по всім Вашим заходам. Якщо у вас кілька подій, щоб уникнути ситуацій, якщо відвідувач спробує здійснити вхід за квитком по іншій вашій події (наприклад, в інший час або подія в іншому місті), то рекомендуємо здійснювати сканування через кнопку "Сканувати квиток"  яка знахоиться у самій події. Або, надавати доступ контролеру тільки на одну з подій, безпосередньо перед проведенням заходу.

 

4.2  Для сканування необхідно навести камеру телефону на QR-код на квитку.

 

4.3 Після сканування в додатку буде відображена інформація про квиток. Для того, щоб позначити вхід відвідувача по квитку необхідно натиснути кнопку "Прохід".

 

Після того як вхід на подію вже відмічений, при скануванні таких квитків буде відображатися статус "Пройшов" і можна по даному квитку відзначити тільки вихід натиснувши відповідну кнопку.

 

Якщо відвідувач вийшов з події, то статус його квитка при повторному скануванні буде "Вийшов". При необхідності, можна відзначити повторний вхід відвідувача за даним квитком.

 

4.4  Також, щоб уникнути входів по одному і тому ж квитку кількох людей, при повторному скануванні одного і того ж квитка буде відображатися статус "Уже пройшов" - що означає, що вхід по даному квитку вже здійснювався.

Якщо відвідувач спробує здійснити прохід по квитку, якого немає серед Ваших подій або квиток був повернутий, то на екрані буде виведено статус "Такого квитка немає"

 

Вартість

Ніяких додаткових комісій за використання програми. Комісія стягується тільки при успішному продажу квитка через сторінку.Завантажити на App Store      Завантажити на Google Play

Сторити свою сторінку події