У соц. інвойс для продажу квитків можна створити електронні квитки, які будуть автоматично відправлятися клієнту на ел. почту, після успішної оплати на сторінці заходу.

Також клієнт самостійно зможе завантажити придбаний квиток в персональному кабінеті WayForPay.

Як виглядає квиток?

Приклад електронного квитка:

 

Або лайт версія:

 

Як створити квитки?

Електронні квитки можна створити при формуванні соц. інвойсу для продажу квитків. У блоці "Додаткові налаштування" необхідно активувати параметр "Відправляти квитки".

 

Якщо через сторінку  було продано хоча б один квиток без опції відправки квитків, то увімкнути опцію відправки ел. квитків на даному соц. інвойсі вже неможливо

Якщо опція відправки квитків була включена на сторінці заходу, то продавати квитки без відправки по даній сторінці буде вже неможливо

 

Після того, як дані по сторінці заповнені і збережені, на екрані буде відображено як буде виглядати квиток. В Біле можна вказати додаткову інформацію щодо заходу, а також додати логотип.

 

 

Зміна основного зображення, контактів, дати можливо тільки при зміні даних параметрів в самій сторінці соціального інвойсу.

Коригувати квитки можна в меню "Квитки" на самому соц. інвойсу.

 

 

Як клієнт отримає квиток?

Електронний квиток буде спрямований клієнту після успішної оплати на адресу ел. пошти вказаної при платежі на сторінці. Також квитки будуть в персональному кабінеті WayForPay в меню "Квитки".

 

 

 

 

В особистий кабінет

Як отримати квиток клієнту?