Блок знаходиться у меню "Платіжні інструменти" - "Фіскалізація (пРРО)".

 

 

! Каса у даному блоці буде відображена у разі якщо додано хоча б одне пРРО у сервісі WayForPay.

 

Що доступно у даному блоці:

 - Фіскалізація готівкових платежів.

 - Перегляд усіх транзакцій по пРРО (готівкових та безготівкових). Можливість завантажити чеки.

 - Сформувати Z-звіт - за один день або за обраний період.

 - Переглянути X-звіт.

 

Фіскалізація готівкових платежів

Для того щоб відправити на фіскалізацію готівковий платіж, який не проходить через сервіс WayForPay, натисніть на "Фіскалізувати" на касі (якщо у вас їх декілька), через котру планується провести платіж.

У спливаючому вікні вкажіть дані готівкового платежу для фіскалізації: Назва товару, кількість, вартість. Також можна одразу вказати ел. адресу клієнта для відправки копії фіскального чеку. 

 

Після успішної фіскалізації, у поп-апі можливо скачати копію фіскального чеку.

 

 

Також, податкова може не одразу відповісти на запит. Тоді статус платежу для фіскалізації буде "Надсилаємо", до відповіді з податкової. Після успішної відповіді копію фіскального чеку можна буде скачати у меню "Звіти по касі", у вкладці "Усі транзакції по касі"

 

 

Перегляд усіх транзакцій по пРРО 

У меню можна переглянути усі транзакції, які було фіскалізовано або виконується запит на фіскалізацію. У звіті буде відображено як онлайн платежі, які пройшли через сервіс так і фіскалізовані в ручному режимі готівкові платежі. 

 

Можна за допомогою фільтрів сформувати звіт з обраними параметрами та завантажити його. 

Статус "Надсилаємо" у стовбці "Номер чеку" означає, що запит на фіскалізацію було надіслано до податкової, але не було отримано відповіді. Після успішної відповіді податкової статус зміниться на номер чеку.  

 

Також, можна завантажити копію фіскального чека по кожній з транзакцій. Можна відправити на  ел. пошту  клієнта чек повторно (тільки для фіскалізованих готівкових платежів).

 

У цьому ж меню також доступне повернення фіскалізованого готівкового платежу. 

У блоці “Дії” для повернення необхідно натиснути

 

 

 

Z-звіти 

У вкладці можна сформувати z-звіт. Звіт може буде за 1 добу або за вказаний період. Буде відображено усі звіти та транзакції по ним. Можна завантажити вибраний звіт, або усі звіти одразу. 

Обрати звіт з декількох, за обраний період, можна у випадаючому меню над звітом. З обраним звітом буде відображено перелік транзакцій праворуч. Також можливо скачати усі звіти одразу. 

 

 

 

Х-звіти

 X-звіт формується за поточний день. Можно переглянути звіт та транзакції які у нього надійшли. 

 

 

Більше про пРРО