Платежі в боті по API

Рішення для тих, у кого є свій бот і навички програмування.

Реалізувати прийом платежів в боті можна за допомогою API WayForPay. Використовуючи API, також можна реалізувати повторні покупки в один клік. Команда Purсhase при першій оплаті викликатиме мобільну платіжну сторінку. За допомогою команди Token всі повторні оплати користувача відбуватимуться в один клік.

 

Платежі в месенджерах без програмування

Рішення для тих, у кого немає бота і немає програмістів.

Підходить тим, у кого є свій канал чи паблік-аккаунт в месенджерах. Можна просто додати посилання на оплату до кнопки в месенджері. За 15 хвилин можливо створити магазин для прийому платежів в WayForPay і згенерувати платіжну кнопку або соціальний інвойс. Створені посилання на оплату можна розміщувати в своїх публікаціях.

Більш «естетичний» вид можуть придбати пости в Telegram, так як даний месенджер дозволяє прикріпити посилання для оплати до кнопок.

Прикріпити посилання на оплату інлайновимі кнопками можна за допомогою Controller bot.

 

Прийом платежів в боті за допомогою конструкторів

Для тих, у кого немає програмістів, але потрібен бот, котрий може продавати і приймати платежі автоматично.

 

Можна створити свого бота за допомогою конструкторів ботів. У таких майданчиках повинен бути інтегрований модуль оплати, який користувач зможе підключити до свого боту. Наприклад, сервіс Leeloo.ai  або конструктор ботів pipe.bot.

Конструктор ботів pipe.bot допоможе створити бота без глибинних знань програмування і автоматично приймати платежі від клієнтів. За допомогою сервісу можна реалізувати задуману логіку бота самостійно. Команда pipe.bot створює відео-інструкції, де розповідають нюанси роботи у сервісі. Також є спеціальне навчальне відео, як в створений бот можна додати автоматичний прийом платежів через WayForPay. Відео доступне за посиланням..

Крім того, наши партнери успішно продають квитки на свої конференції в Facebook, за допомогою свого боту на сторінці.

Ще один сервіс, який допоможе створити свого бота - leeloo.ai. У сервісі можна вибудувати свій «тунель продажів» в боті за допомогою простого інтерфейсу, а також підключити прийом платежів за допомогою WayForPay. У сервісі також присутні покрокові інструкції і  кроки для підключення прийому оплати в створеному боті створених на leeloo, можна приймати платежі в один клік, а також активувати регулярні платежі за допомогою сервісу WayForPay.

 

Спробувати WayForPay