Підключити WayForPay можна 3-ма способами:

 1.  За допомогою платіжних модулів для CMS 

 2. За допомогою API

 3. Приймайте платежі без інтеграцій або без сайту за допомогою платіжних інструментів:

 

💳 Платіжні кнопки - дозволяє створити кнопку та додати отримане посилання до кнопки на своєму сайті.

✉️ Виставити рахунок (інвойс) - створюйте електронні рахунки та відправляйте клієнту на email, через sms або через месенджер.

💰  Соціальний інвойс -  дозволяє створити персональну платіжну сторінку з описом товару чи послуги. Дозволяє продавати товари, інфотовари, послуги, сертифікати, квитки, збирати кошти. 

🍩 Донати  - спеціальні сторінки, які допоможуть збирати кошти, пожертвування, та отримувати гроші за допомогою регулярного платежу.

🛒 Інтернет-магазин - дозволяє створити сайт з товарами, де клієнт зможе оформити замовлення, вказати вид доставки та оплатити. При цьому немає необхідності в програмістах, сайт можна створити за допомогою простого конструктора.

💻 Лендінг - створіть свій сайт з платежами, за допомогою простого конструктора.

📠 QR Термінал - дозволяє приймати платежі з карток в оффлайн точках по QR коду. Немає необхідності у терміналі та сплачувати абонплати, достатньо створити свій QR та виставляти на нього різні рахунки, які клієнти зможуть сплачувати зчитавши код своїм смартфоном. 

🧾 Фіскалізація (пРРО) дозволяє фіскалізувати готівкові платежі, робити звіти за період та відправити платіж на фіскалізацію (якщо його не було фіскалізовано автоматично). 

🔗 Сторінка з лінками - (мультилінк) - спеціальні сторінка яка об'єднає багато ваших  посилань  (біолінк) та дозволить приймати платежі. Це як міні сайт або невеличка сторінка для соц мереж. Простий конструктор та безліч додаткових інструментів які дозволять вам приймати платежі (донати, сторінки для продажу інфотоварів, квитків та інші).

 💵 Вітрина товарів - дозволяє створити товари та швидко оформити замовлення для клієнта, формуючи рахунок. Рахунок можна відправити на email/телефон клієнта, створити посилання для оплати або платіжний QR-код.

 📴 Магазин в месенджерах - дозволяє створити магазин в месенджерах Viber/Telegram з можливістю автоматично оформити замовлення з доданих товарів/послуг, прийняти оплату і отримати дані про доставку товару.

 🍣 Електронне меню - дозволяє створити онлайн-меню кафе / ресторану, де відвідувач зможе ознайомитися з меню, вибрати страви і оформити замовлення.

 ☕ Чайові - дозволяє створити сторінку для прийому чайових онлайн, через QR-код.

 📷 Платіжний QR-код  -  Створюйте QR код, за яким зможуть оплатити мобільним.

 

 

До кабінету