Перелік сервісів, які можуть бути корисні для бізнесу і в яких вже підключений WayForPay.

Хорошоп

Платформа Хорошоп - рішення для тих хто просто і швидко хоче запустити свій інтернет-магазин.

Хорошоп — це сучасна платформа для створення інтернет-магазинів, на якій працює більше 1 000 сайтів. Ключові переваги: ​​швидкий запуск, широкий функціонал і можливість безкоштовного тестового періоду протягом 14 днів. Також у Хорошопа є служба підтримки, яка забезпечує стабільну роботу сайтів.

 

 

WayForPay вже інтегрований в платформу, тому для того щоб підключити прийом платежів до свого магазину в Хорошоп не знадобиться ніяких інтеграцій. Необхідно просто діяти за інструкцією.

 

Маркетплейс Prom.ua

Prom.ua буде корисний тим, хто хоче продавати свої товари, але не має сайту і не знайомий з інструментами для просування.

Prom.ua — найбільший торговельний майданчик України з величезним асортиментом від продавців зі всієї країни. Тут продавці отримують все необхідне для старту і зростання інтернет-продажів.

 


На Prom.ua можна створити свій інтернет-магазин, налаштувати його просування та роботу, а також додати модуль оплати WayForPay. Оплата вже інтегрована з маркетплейсом, для магазину достатньо лише внести невеликі налаштування для активації платіжних методів на своєму сайті. Як це зробити можна подивитися тут. 

 

Shop-Express 

Shop-Express – платформа, що дозволяє швидко і без навичок програмування створити інтернет-магазин. 

Українська платформа для створення інтернет-магазинів Shop-Express пропонує створення інтернет-магазинів на основі гнучких шаблонів, або замовити унікальну розробку.  Майже в усіх тарифних пакетах є безкоштовна послуга налаштування дизайну під потреби замовника. 

Платформа надає 7 днів тестового періоду. Є всі необхідні інтеграції з сервісами оплати і доставки, функції вивантаження товарних файлів на найбільші маркетплейси України, підключення CRM та сервісів аналітики тощо. Протягом всього терміну існування кожен інтернет-магазин отримує всі оновлення функціоналу без додаткових оплат. Техпідтримка доступна в онлайн чаті та за телефоном.

 

 

Платформа вже має передналаштовану інтеграцію з WayForPay. Для її налаштування скористайтесь інструкцією.

 

Чатбот Пайп Технолоджі

Сервіс .pipe.bot допоможе створити свого бота в месенджерах. При цьому платформа дозволяє реалізувати бота без особливих знань програмування.

Дозволяє створити і запустити бота в Viber, Telegram, Facebook Messenger.

До ботів реалізованих за допомогою pipe.bot можна додати прийом платежів через WayForPay. Про те як це зробити можна подивитися у відео:

 

 

 

 

Платформа Leeloo.ai 

Leeloo.ai дозволяє автоматизувати продажі за допомогою месенджерів.

 

Leeloo.aiплатформа комплексної автоматизації шляху клієнта за допомогою чатботу. Це конструктор тунелів продажів і чатбот для автоматизації лідогенераціі, підтримки клієнтів і продажів через месенджери за допомогою AI.У сервісі є багато інструкцій і відеоуроків як налаштувати платформу для своїх потреб.

У платформі також можна додати прийом платежів за допомогою WayForPay. Інструкція як це зробити  тут. 

 
 

POS-система Poster для закладів

Cистема Poster дозволяє автоматизувати кафе, громадське харчування, магазин на планшеті. 

Poster  - POS-система вирішує всі питання: онлайн-каса, склад, фінанси, аналітика, CRM. Втановлюється за 15 хвилин. Платформу використовує близько 10000 закладів.

 


WayForPay інтегрована в платформу і дозволяє приймати оффлайн бізнесу платежі в онлайні. Відвідувач розплачується в додатку WayForPay QR і замовлення автоматично закривається на терміналі. Це прискорює роботу офіціанта і закладу.

 

Детальніше тут.

 

Платформа для продажу і проведення навчання  Getcource

Для тренерів, викладачів, інфо-бізнесменів, платформа для офлайн і онлайн-занять. 

 

GetCourse — це платформа для продажу і проведення навчання. Платформа об'єднує в собі інструменти управління навчанням, проведення вебінарів, продажів і спілкування з клієнтами (CRM), сервіс розсилок, конструктор сайтів і CMS, модуль візуального програмування для автоматизації завдань, процесів, функції  аналітики, а також має інтеграції з соцмережами і мессенджерами.

 

 


 

Повністю інструкції і можливості платформи описані тут. А як підключити прийом платежів через WayForPay на Getcource можна дізнатися  тут. 

 

Фріланс біржа Freelancehunt

Портал freelancehunt озволяє знайти фрілансерів для виконання завдань і замовників.

Для тих, хто не довіряє замовнику виконавцю, при першій співпраці, угоду можна провести через Сейф, в якому інтегрований WayForPay.


Фріланс-сервіс Freelancehunt.comце сервіс для пошуку і взаємодії фрілансерів і замовників, який був створений 12 років тому в Україні.

 

Shopify

Платформа допоможе створити інтернет-магазин.

Shopifyплатформа, яка дозволяє підприємцям створювати власні інтернет-магазини. Проста у використанні та ідеально підходить для підприємців, які хочуть запускати власний інтернет-магазин без будь-яких турбот і великих фінансових витрат.

 


 

На жаль, нам поки не вдалося інтегруватися в платформу. Як альтернативу пропонуємо створювати платіжні кнопки та інвойси.

Також існує модуль, що було розроблено сторонніми розробниками, який дозволяє використовувати WayForPay для прийому платежів. Модуль платний, опис  за посиланням  Traning.academy

Training Academy - технологічна платформа автоматизації навчального та консультаційного бізнесу призначена для бізнес-тренерів, викладачів, коучів, психологів, експертів своєї справи, які хочуть і готові ділитися своєю експертизою і якісно розвивати свій освітній бізнес в Україні, а також для коворкінгів, продюсерів, бізнес- шкіл, асоціацій та інших організаторів освітніх подій: тренінгів, семінарів, лекцій, майстер-класів, трансформаційних ігор, консультацій, вебінарів, конференцій, форумів і т.д. в форматах заходів, відео, онлайн трансляцій, консультацій і корпоративного навчанняУ платформі інтегрований прийом платежів через WayForPay. Для підключення оплати за тренінги і конференції досить створити магазин в платіжному сервісі, додати дані по магазину. Подивитися порядок підключення платежів на платформу можна тут

 

Платформа для створення інтернет-магазину Insales

На платформі InSales ви в найкоротші терміни можете створити інтернет-магазин, не вдаючись до допомоги програмістів.

InSales  -  створення інтернет-магазину за 1 день. Без програмістів. Надійний хостинг. Підтримка 24x7. Готові шаблони дизайну. Просування. Інтеграція оплати, доставки та 1С

 

У платформу додана можливість прийому платежів через WayForPay. 

На сайті є онлайн-університет InSales, який допоможе створити і налаштувати свій інтернет-магазин з нуля.